Zájmové aktivity

Zájmové kroužky 2021/2022

Omezili jsme počet kroužků. Maximální počet dětí v kroužku je 10 a jsou určeny pro děti z Koťat a Myšáků.

Barevná angličtina

Angličtina bude probíhat  2x týdně od 12.30 do 13.00 hod. - 1.skupina a od 13.15 do 13.45 hod. - 2. skupina.
Vždy v úterý a pátek.
Cena 200,- Kč/měs.
Cena knihy je 270,- Kč. Knihu zaplaťte do konce října p.uč. Buskové Blance ve třídě Myšáků.
Lektorka: Bára Busková

Kuchtík

KuchtíkKuchtík bude probíhat
každou sudou středu od 15:30 do 16:30 hod.

Cena 130,- Kč/měs.
Vede p. učitelka Ondruszová.

Keramika

KeramikaKeramika
Pro velký zájem budou děti rozděleny do dvou skupin:

Myšáci sudé úterý od 15:15 do 16:30 hod. (začínají 5. 10.)
Koťata liché úterý od 15:15 do 16:30 hod. (začínají 12. 10.)

Cena 130,- Kč/měs.
Vede p. učitelka Krejsová a p. učitelka Frejvoltová Kohutová

Tenisová přípravka

Od října se budou děti z Myšáků každé úterý dopoledne seznamovat se základy techniky hry. Tato aktivita probíhá zdarma ve spolupráci s Tenisovým klubem Havířov.

Předplavecký výcvik

Předplavecký kurz Delfínek

12 lekcí předplaveckého výcviku v bazénu sportovní haly Slavie. Bude ukončeno ukázkovou hodinou pro rodiče. Termín a kurzovné bude upřesněno, pravděpodobný začátek bude v polovině prosince.

Celé Česko čte dětem

Tato osvětová a mediální kampaň, největší svého druhu v České republice, se zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení.
Čtení rodičů v MŠ – bude upřesněn podle aktuálních hygienických opatření.

Created by © 2019 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign