Myšáci

Rozvíjej se poupátko - pokusy s vodou

Polodenní výlet k meandrům řeky Lučiny

Distanční vzdělávání

Distanční vzdělávání přesně definuje §184a školského zákona.

Jednoduše řečeno jde o vzdělávání na dálku.

Distanční vzdělávání se poskytuje pouze v důsledku krizových nebo mimořádných opatření nebo z důvodu nařízení karantény za předpokladu, že chybí VĚTŠINA DĚTÍ TŘÍDY.

Distančně se vzdělávají pouze předškoláci.

MŠ má povinnost vzdělávat distančně.

Předškoláci mají povinnost se vzdělávat distančně.

Jak má distanční vzdělávání reálně v praxi probíhat, zákon neuvádí.

Naše MŠ bude posílat materiály e-mailem.

Každé pondělí obdržíte na své e-mailové adresy materiály k tématu, které bychom jinak rozvíjeli ve třídě Myšáků při běžném provozu.

Pracovní listy si vytiskněte. Po vypracování dětmi je uschovejte a po znovuotevření mateřské školy je odevzdáte na své třídě.

Pokud byste měli technický nebo jiný problém, napište nám zprávu na naše pracovní e-maily: buskova@mshorymirova.cz nebo ondruszova@mshorymirova.cz.

Děkujeme za vaši vstřícnost a těšíme se na spolupráci s dětmi a hlavně s Vámi rodiči. Bez Vás by to nešlo.

Přejeme zdraví a pevné nervy. Blanka Busková a  Tereza Ondruszová.

Projekt " Za polárním kruhem"

Bílý den

Myšáci ve městě u " jesliček"

Rej sněhových vloček

Projekt " Lidské tělo"

během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.během tohoto a minulého týdne jsme objevovali, jak funguje lidské tělo.